Labai džiaugiamės ir norime pasidalinti ypatinga patirtimi. Mūsų du vaikai dalyvavo neurosensomotorinių užsiėmimų ir delfinų terapijos cikle, kuris vyko Lietuvos jūrų muziejuje – Delfinų terapijos centre. Per šį laiką įvyko net 9 edukaciniai užsiėmimai, kupini prasmingų veiklų, šilumos ir profesionalaus specialistų dėmesio. Visą ciklą vainikavo nuostabi ir jaudinanti akimirka – pasiplaukiojimas ir artimas pabuvimas su delfinu. Vaikams tai buvo neįkainojama patirtis – daug džiaugsmo, šypsenų, pasitikėjimo savimi ir naujų pojūčių. Tokios akimirkos išlieka ilgam širdyje. Esame nuoširdžiai dėkingi centro komandai už rūpestį, profesionalumą ir sukurtą saugią, įkvepiančią aplinką.