2026-04-30 Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Rytas“ direktorė Regina Milašienė baigia savo vadovavimo veiklą įstaigoje.
Per 25-erius darbo metus Direktorė ne tik reikšmingai prisidėjo prie centro veiklos stiprinimo ir socialinių paslaugų kokybės gerinimo, bet ir kūrė jaukesnę, saugesnę aplinką kiekvienam paslaugų gavėjui. Jos vadovavimo metu įgyvendinti svarbūs projektai ir iniciatyvos kuriant naujas paslaugas, ypatingą dėmesį skiriant vaikams – jų gerovei, saugumui ir ateities galimybėms.
Reginos Milašienės atsidavimas, žmogiškumas ir rūpestis paliko ryškų pėdsaką centro bendruomenėje – tai ne tik nuveikti darbai, bet ir sukurti ryšiai, įkvėpimas bei tikėjimas tuo, ką darome. Linkime, kad naujas gyvenimo etapas atneštų daug džiaugsmo, prasmingų veiklų, įkvėpimo ir gražių akimirkų kasdienybėje.