Klaipėdos socialinių paslaugų centras „Rytas“ prisijungė prie socialinės atsakomybės metų akcijos „Švarinam Klaipėdą“🌱
2026 m. balandžio 17 d. kolektyvas aktyviai įsitraukė į aplinkos tvarkymo akciją ir prisidėjo prie savo miesto gražinimo – buvo tvarkomas Klaipėdos miesto Sakurų parkas. Darbuotojai ne tik tvarkė aplinką, bet ir stiprino bendruomeniškumo jausmą, rodė pavyzdį, kaip svarbu rūpintis mus supančia aplinka.
Tokios iniciatyvos neša naudą ne tik miestui, bet ir pačiam kolektyvui. Bendra veikla neformalioje aplinkoje stiprina tarpusavio ryšius, gerina emocinę savijautą, skatina bendradarbiavimą ir didina motyvaciją. Tai puiki proga atsitraukti nuo kasdienių darbų, pabūti gamtoje ir kartu nuveikti prasmingą darbą.
Miestui ši akcija – tai dar vienas žingsnis link švaresnės, jaukesnės ir patrauklesnės Klaipėdos. Tvarkinga aplinka ne tik gerina gyvenimo kokybę, bet ir skatina gyventojų sąmoningumą bei atsakomybę už bendrą erdvę.
Džiaugiamės galėję prisidėti prie socialiai atsakingos iniciatyvos „Švarinam Klaipėdą“. Tikime, kad klaipėdiečiai galės dar labiau džiaugtis pražystančiomis sakuromis švarioje ir sutvarkytoje Sakurų parko aplinkoje.