Centro „Palydėjimo paslaugos jaunuoliams“ socialinės įtraukties koordinatorių komanda 2026-04-10 nuotoliniu būdu dalyvavo susitikime su Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinės gerovės departamento direktore bei Socialinių išmokų skyriaus specialistų komanda.
Produktyvaus susitikimo metu dalijomės įžvalgomis apie savarankišką gyvenimą pradedantiems jaunuoliams kylančius iššūkius, aptarėme realias situacijas, diskutavome apie išmokų skyrimo ir pateikimo procedūras bei naujas galimybes. Taip pat skyrėme dėmesio vienkartinės įsikūrimo išmokos tikslingam panaudojimui, bendradarbiavimo stiprinimui bei kitoms materialinės paramos formoms, kurios gali padėti spręsti jaunuolių patiriamus sunkumus.